Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Gorzyca - Oferty wynajmu nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

5 900 zł127 m² 46,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:941 m²

Na Wynajem : nowoczesny dom wolnostojący Z ogrodem oraz dużym tarasem. Lokalizacja : sucha górna - 5 minut od polkowic. Jeśli szukasz nowoczesnego domu z ładnym ogrodem w cichej spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł57,82 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne Mieszkanie do wynajęcia przy parku - dwa balkony, miejsce w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska! Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku Osiedle Centrum Park,.

Szczegóły ogłoszenia

78,76 zł/m²113 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 113 m , zlokalizowany w samym sercu miasta przy głównym deptaku na ul. Najświętszej Maryi Panny. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł54,86 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie do wynajęcia przy parku - przestronny balkon oraz miejsce w garażu podziemnym! Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie mieszkanie w nowoczesnym budynku mpoit przy.

Szczegóły ogłoszenia

45,12 zł/m²44,33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferta na wyłączność Lokal biurowo-usługowy, położony na wyższym parterze przy ul. Dworcowej, o pow. 44,33 m2. Duże witryny, centrum miasta, spory ruch pieszy, to główne atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

57,47 zł/m²87 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Wynajem lokali użytkowych Centrum Oferujemy do wynajęcia przestronne i funkcjonalne lokale użytkowe, idealne na biura, usługi lub handel. Lokale są gotowe do użytkowania i znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

19,53 zł/m²89,62 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu przeznaczonego na działalność handlowo-usługową, biurową lub inną o powierzchni 89,62m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł1 400 m² 2,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do wynajęcia plac/grunt o pow.1400 w Koszalinie Czynsz najmu 2 900/m-c/netto do negocjacji. Dostępność placu:.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł45 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na III piętrze zadbanego, trzypiętrowego budynku mieszkalnego. Budynek po modernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

38,46 zł/m²65 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy atrakcyjny lokal użytkowy idealny pod działalność gastronomiczną kebab, pizzerię, bar lub inną formę szybkiej gastronomii. Lokal znajduje się w niezależnym, wolnostojącym budynku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Górzyca

Górzyca,lubuskie

3 900 zł148 m² 26,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Wynajmiemy w Górzycy dom jednorodzinny dwulokalowy (cena dotyczy 1/2 części budynku o powierzchni 148m2) zbudowany na wzgórzu kwiatowym.Dom będzie wykończony pod klucz, łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzyca

Gorzyca,dolnośląskie

3 200 zł187 m² 17,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Do wynajęcia dom z basenem w Górzycy, działka 22 ary. Położony w atrakcyjnej lokalizacji, na pięknie zagospodarowanej działce z widokiem na las. Dom o pow. użytkowej 156,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gorzyca

Gorzyca,dolnośląskie

2 000 zł108 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Posiadam do wynajęcia dom jednorodzinny piętrowy w zabudowie szeregowej. Dom znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych w malowniczej i zacisznej okolicy. Powierzchnia domu to 108 m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij