Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Gorzyca - Oferty wynajmu domów na Dolnym Śląsku

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom umeblowany Przełazy

Przełazy(Gorzyca + 27 km)

4 500 zł200 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do wynajęcia dla rodziny lub inwestycyjnie funkcjonalny, opcjonalnie 2 lokalowy dom z ogrodem i dużym placem w Przełazach nad jeziorem Niesłysz, ok. 100 m od linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Malczyce

Malczyce(Gorzyca + 33 km)

4 300 zł130 m² 33,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia 4 - pokojowy dom z 2 łazienkami, o łącznej powierzchni 130 m2 w Malczycach, w powiecie średzkim. W ogrodzie (o łącznej powierzchni 500m2) znajduje się altana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Santocko

Santocko(Gorzyca + 43 km)

4 000 zł190 m² 21,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni 190 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1300 m2 położony w Santocko, gmina Kłodawa oddalonej o około 6 km od Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Źródła

Źródła(Gorzyca + 50 km)

6 000 zł400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Parter domu o powierzchni 150 m 2 składający się z 3 pokoi, solonu z aneksem kuchennym, korytarzem, łazienką z 4 kabinami prysznicowymi do wynajęcia dla robotników firm. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Chwalęcice

Chwalęcice(Gorzyca + 41 km)

6 500 zł173,86 m² 37,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Ofertą wynajmu jest nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 173 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 1195 m w zielonej, prestiżowej części Chwalęcic. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski(Gorzyca + 35 km)

3 900 zł80 m² 48,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przestronny lokal w budynku dwurodzinnym w cichej części Śródmieścia. Lokal z osobnym wejściem położony na I piętrze budynku. Na pow. 80m2 składa się duży salon, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Łukęcin

Łukęcin(Górzyca + 26 km)

260 zł33 m² 7,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Rio Park domki letniskowe Łukęcin - to idealne miejsce by wypocząć oraz rozkoszować się nadmorskim klimatem. U nas będziesz miał możliwość zrelaksować się w otoczeniu natury, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Szczytnica

Szczytnica(Gorzyca + 29 km)

25 000 zł260 m² 96,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do wynajmu dla pracowników firm działających w okolicy Bolesławca i lsse (legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej) nowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski(Gorzyca + 35 km)

7 000 zł171 m² 40,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Atrakcyjnie położony dom z widokiem na dolinę Warty na granicy gorzowa I czechowa. Ul. Widokowa, gm. Santok (6km od Katedry). Stan nieruchomości idealny - do wprowadzenia się! Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Gryfice

Gryfice(Górzyca + 8 km)

14 000 zł160 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom zlokalizowany w Gryficach miasto powiatowe ze świetnym wypadem nad morze oraz do Szczecina i Koszalina. Znajduje się w odległości 100 km od Szczecina, 100 km od Koszalina, 25 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Górzyca

Górzyca,lubuskie

3 900 zł148 m² 26,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Wynajmiemy w Górzycy dom jednorodzinny dwulokalowy (cena dotyczy 1/2 części budynku o powierzchni 148m2) zbudowany na wzgórzu kwiatowym.Dom będzie wykończony pod klucz, łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzyca

Gorzyca,dolnośląskie

3 200 zł187 m² 17,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Do wynajęcia dom z basenem w Górzycy, działka 22 ary. Położony w atrakcyjnej lokalizacji, na pięknie zagospodarowanej działce z widokiem na las. Dom o pow. użytkowej 156,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gorzyca

Gorzyca,dolnośląskie

2 000 zł108 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Posiadam do wynajęcia dom jednorodzinny piętrowy w zabudowie szeregowej. Dom znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych w malowniczej i zacisznej okolicy. Powierzchnia domu to 108 m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij